Firma Sony poprosiła projektantki wnętrz Lisę Roberts i Agnieszkę Dębską, aby podpowiedziały nam, jak urządzić salon, by jego wystrój dobrze komponował się z nowoczesnym sprzętem RTV.

Potrzebujesz porady, jak zmienić wygląd swojego domu, a może po prostu interesuje cie projektowanie wnętrz? Przyjrzyj się, jak robią to dwie projektantki, tworząc nową inspirującą aranżację salonu.

Obie projektantki zaczynają w pustych czterech ścianach. Lisa czerpie natchnienie ze stylu lat
70., natomiast Agnieszka inspiruje się podróżami, tworząc wnętrze z wyraźnymi akcentami
śródziemnomorskimi.

Na filmie "LivingRoomLooks" na własne oczy możemy zobaczyć, jak przy projektowaniu pokoju dziennego połączyć styl i zaawansowaną technologię. Aranżacji salonu poświęcamy wiele czasu i pieniędzy, więc zależy nam, aby telewizor nie psuł tego efektu, a raczej harmonijnie dopełniał wnętrze.

Nieraz trudno ocenić, jak duży telewizor się zmieści w przeznaczonym dla niego miejscu i czy nie popsuje zamierzonego efektu. Dlatego często na wszelki wypadek kupujemy mniejszy telewizor, choć większy wyglądałby równie dobrze, jeśli nie lepiej.

Lisa i Agnieszka pokazują, jak z pomocą opracowanej przez Sony aplikacji "rozszerzona rzeczywistość" przymierzyć do naszego salonu różne modele i wybrać telewizor, który będzie wyglądał najlepiej.

źródło, zdjęcie i film: Sony