Cztery nowe modele kuchenek mikrofalowych do zabudowy firmy Samsung zwracają uwagę modnym wzornictwem, ale za efektowną obudową kryje się ciekawe wnętrze - rozwiązania, które naprawdę ułatwiają gotowanie.

Sprzęty do zabudowy to wybór na lata, więc szukamy takich, które  atrakcyjnie wyglądają, a przy tym są wygodne w obsłudze i trwałe. Wszystkie te wymagania spełniają cztery nowe kuchenki mikrofalowe firmy Samsung.

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy FG87SUST i FG88SUST mają eleganckie, odporne na zarysowania obudowy ze stali nierdzewnej. Trzeci model - FG87SUB wykończony czarnym szkłem - to propozycja dla zwolenników niestandardowego kuchennego designu.

Wszystkie trzy kuchenki mikrofalowe do zabudowy mają pojemność 23 litry i wyposażone są w niebieski wyświetlacz LED, dzięki któremu szybko i wygodnie włączymy odpowiedni program. A jest w czym wybierać, bo do dyspozycji jest m.in. gotowanie, podgrzewanie oraz opiekanie "na chrupko" i szybkie rozmrażanie. Poza tym kuchenki wyposażone są w standardowe tryby mikrofali, grilla i ich kombinacji.

Wnętrze nowych kuchenek mikrofalowych do zabudowy pokryte jest ceramiczną emalią, która jest bardzo trwała (nie rysuje się, nie rdzewieje, i nie odbarwia się), łatwa do czyszczenia i ma właściwości antybakteryjne. Potwierdziły to testy niezależnego niemieckiego instytutu LGA.

Co ważne, emalia nie chłonie wilgoci ani zapachów, dzięki czemu aromaty kolejnych potraw nie przenikają się i każdy posiłek pachnie i smakuje znakomicie.

Ci, którzy nie są miłośnikami opiekania "na chrupko" i potrzebują standardowej mikrofalówki, będą zadowoleni z czwartego modelu FW87SUST. Kuchenka ma  podstawowe funkcje szybkiego rozmrażania i odgrzewania, a dodatkowo program Power Steam do zdrowego gotowania na parze.

Sugerowane ceny detaliczne kuchenek mikrofalowych do zabudowy

  • Modele FG87SUST, FG88SUST i FG87SUB – 1299 zł
  • Model FW87SUST – 1099 zł

źródło i zdjęcia: Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.