Chcielibyście mieszkać jak serialowe gwiazdy? Urządzić sobie salon albo sypialnię jak Janiccy? Z meblami IMS to bardzo proste.

Widzowie serialu "Julia", który od początku 2012 roku możemy oglądać w TVN, zwrócili z pewnością uwagę na ze smakiem urządzone wnętrza. Tych, którzy chcieliby to i owo podpatrzyć i przenieść do własnych domów, zainteresuje, że scenografowie wybrali meble IMS.

I tak w holu, salonie i sypialni Hanny i Tadeusza Janickich widzimy klasyczną kolekcję Firenze Bydgoskich Mebli. Podobnie w gabinecie Tadeusza w klinice. Jasna skórzana kanapa w salonie to Taranto, a ta w poczekalni kliniki - Argento, obie z oferty Etap Sofa.

Z kolei w nowoczesnej sypialni Maćka (Michał Lewandowski) na tle ceglanej ściany doskonale prezentują się meble Inspire - również Bydgoskich Mebli, a u zmysłowej Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska) - tapicerowane skórą łóżko Trentino marki HF Helvetia Furniture.

Na tym jednak nie koniec - w serialowych wnętrzach zobaczymy także kolekcje Kassel, Venus oraz More Bydgoskich Mebli, meble wypoczynkowe Meander, Margot, Bacardi, Maxx i Lumina marki Etap Sofa. W czyich domach - to już pytanie do uważnych widzów.

źródło i zdjęcia: Grupa IMS, właściciel marek Bydgoskie Meble, Etap Sofa i HF Helvetia Furniture