XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale wciąż możecie pomóc chorym dzieciom. Na Allegro.pl do 16 stycznia trwa aukcja Podaruj małym pacjentom łazienkę!. Zwycięzca licytacji będzie mógł wskazać szpital dziecięcy, któremu sponsorzy przekażą materiały na remont łazienki.

Podaruj małym pacjentom łazienkę! to tytuł aukcji, w którą w ramach tegorocznej akcji WOŚP zaangażowały się  firmy Ceramika Paradyż, Sanitec Koło oraz Sopro Polska. Licytacja trwa do 16 stycznia.

Sponsorzy do wskazanego przez przez zwycięzcę licytacji szpitala dziecięcego lub innej placówki medycznej z oddziałem dziecięcym  przekażą:

  • 50 m2 płytek ceramicznych z kolekcji OXI/OXICER (Ceramika Paradyż),
  • urządzenia sanitarne niezbędne do kompleksowego wyposażenia łazienki (Sanitec Koło),
  • zaprawy klejowe i inne materiały niezbędne do ułożenia 50m2 płytek ceramicznych (Sopro Polska).

Ceramika Paradyż od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku podaruje chorującym dzieciom kolorową i bezpieczną łazienkę. 

- Zwycięzca aukcji będzie mógł wskazać szpital dziecięcy, któremu podarujemy wszystkie potrzebne materiały. Także cały dochód z licytacji trafi do WOŚP-u - mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Ceramiki Paradyż.

Na tym jednak nie koniec. Aukcji Ceramiki Paradyż na rzecz WOŚP jest znacznie więcej. Wylicytować można płytki ceramiczne z autografami znanych sportowców, m. in. Tomasza Majewskiego - mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą, muzyków, np. Justyny Steczkowskiej i Grzegorza Turnaua, przedstawicieli świata mody i polityki. Są też szklane serduszka i płytki ceramiczne z limitowanej serii na XX Finał WOŚP, a także projekty metamorfozy łazienki.

Poza tym do 15 stycznia każdy, kto zrobi zakupy w salonach firmowych Ceramiki Paradyż za więcej niż 500 zł, dostanie orkiestrowe szklane serduszko, a 1% rachunku firma przekaże Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

źródło i zdjęcie: Ceramika Paradyż