Czy można posprzątać mieszkanie dwa razy szybciej i mniej się przy tym zmęczyć? Można. Jeśli sprawimy sobie AquaTrio - najnowszy odkurzacz-mop firmy Philips.

To urządzenie odkurza, myje i suszy podłogę jednocześnie, więc z posprzątaniem mieszkania uwiniemy się dwa razy szybciej niż do tej pory. I zmęczymy się przy tym o połowę mniej.

AquaTrio firmy Philips czyści podłogi na błysk za jednym pociągnieciem - szybkoobrotowe szczotki z mikrofibry dokładnie usuwają brud, plamy i rozlane płyny, a powierzchnia pozostaje czysta i sucha.

Można nim myć podłogi drewniane, laminowane, winylowe, płytki ceramiczne i z naturalnego kamienia, używając ciepłej lub zimnej wody, z detergentem albo bez. Jedno napełnienie zbiornika wystarczy na ponad 60 m2.

I niezależnie, czy na początku, czy pod koniec sprzątania, odkurzacz-mop AquaTrio będzie równie skuteczny, bo ma osobne zbiorniki na czystą i brudną wodę, a szczotki czyszczą się same podczas pracy.

Nie musimy się też obawiać, że nasza wygoda pociągnie za sobą wysokie rachunki. Korzystając z AquaTrio, zużyjemy o 50% mniej energii w porównaniu do odkurzacza i nawet o 70% mniej wody niż myjąc mopem.

źródło i zdjęcie: Philips