Twój nóż zamiast kroić zgniata chleb? Mięso strzępi zamiast płynnie rozcinać? Na najwyższy czas wymienić go na nowy. Może kolorowy nóż Neoflam?

Mawia się, że dobre noże i patelnia to podstawa wyposażenia kuchni. Nóż do jarzyn, uniwersalny, do chleba, do kanapek, do obierania, do sera, czy nóż szefa kuchni - wszystkie znajdziemy w ofercie Neoflam. Do koloru, do wyboru!

Nowoczesna estetyka i szeroka paleta barw noży kuchennych Neoflam idą w parze z najwyższa jakością i trwałością. Wszystkie ostrza wykonane są z wysokogatunkowej japońskiej stali nierdzewnej, a kolor nadaje im powłoka żywiczna lub ceramiczna.

Kolorowe powłoki noży kuchennych Neoflam to nie tylko atrakcyjny design.  Dzięki nim krojone produkty nie przywierają do ostrza, więc kroi się szybciej i łatwiej, a nóż mniej się brudzi.

Takie kolorowe noże kuchenne szkoda chować w szufladzie. Po pierwsze dlatego, że w ten sposób przechowywane noże szybciej się niszczą, po drugie, bo tak ładne przedmioty powinny cieszyć oczy.  Dlatego firma Neoflam oferuje także oryginalny bambusowy blok na noże. Jego wkład przypominający plastikowe spaghetti pomieści wszystkie noże z kompletu, bez względu na kształt i długość ostrza.

źródło i zdjęcia: Neoflam