Szukasz wyposażenia łazienki z wyższej półki? Nową serię kabin natryskowych Premier angielskiej marki Coram Showers od stycznia 2012 roku można już kupić w Polsce.

Duże szklane tafle i minimum profili - to sprawia, że kabiny natryskowe Premier wygladają tak elegancko i nowocześnie. Wrażenie to podkreśla ich smukłość. Boczne panele wyższe o 5 cm niż tafle ruchome optycznie wyszczuplają kabiny.

Aby zawsze wyglądały równie efektownie, kabiny natryskowe Premier standardowo zabezpieczone są trwałą powłoką Glassguard Protection, która chroni przed zaciekami z mydła i kamienia i ułatwia czyszczenie.

Co więcej, zaprojektowane i wyprodukowane w Wielkiej Brytanii kabiny natryskowe są też wyjątkowo szczelne. W Wielkiej Brytanii, gdzie w łazienkach często są drewniane podłogi, to konieczność. Przecież najmniejszy nawet przeciek mógłby ją zniszczyć.

Aby zapewnić maksymalną szczelność, Coram Showers zaleca montowanie kabin natryskowych Premier wraz z brodzikami z materiału o nazwie Coratech. Na takie zestawy firma daje dożywotnią gwarancję wodoszczelności.

Dostępne warianty kabin natryskowych Premier:

  • drzwi do wnęki prawo- i lewostronne szerokości 80, 90, 100 i 120 cm,
  • ścianki stałe o szerokości: 80 i 90 cm,
  • kabiny-koła z drzwiami otwieranymi o wymiarach 80 x 80 cm, 90 x 90 cm,
  • kabiny asymetryczne prawo- i lewostronne o wymiarach 120 x 90 cm,
  • drzwi przesuwne o szerokości 120 cm,
  • kabina-koło z drzwiami przesuwnymi 120 x 90 cm.

Kabiny natryskowe Premier zrobione są ze szkła hartowanego o grubości 8 mm, spełniającego europejskie normy bezpieczeństwa: EN 12150 oraz EN 12600.

źródło i zdjęcia: Coram Poland