Z myślą o wnętrzach łączących różne style, firma Pol-Skone wprowadziła na początku 2012 roku linię drzwi Arco - mariaż oszczędności formy z wysmakowaną dekoracyjnością.

Modne stało się łączenie różnych stylów, intrygujące zestawienia faktur, wzorów i kolorów. Właśnie do takich aranżacji wnętrz pasować będą drzwi Arco - najnowsza propozycja Pol-Skone.

W kolekcji znajdziemy 8 modeli drzwi z charakterystycznym układem paneli lub przeszkleń - w połowie wysokości skrzydło przedzielone jest 3 poziomymi listwami.

Do wyboru mamy aż 7 kolorów z kolekcji Eco Top (od śnieżnej bieli poprzez beże i szarości orzecha kaukaskiego oraz klonu, aż po głębokie tonacje dębu ciemnego i akacji ciemnej) oraz 4 z palety Gravistone (biały, latte, karmel oraz czekolada, z efektem przestrzennej struktury naturalnego drewna).

Drzwi Arco w ciemnych kolorach (akacja ciemna i czekolada) mają przeszklenia z brązowego matowego szkła, więc doskonale prezentują się w towarzystwie ciemnych mebli. Z kolei modele w jasnych kolorach (biały, klon i latte) wypełniają szyby z białego matowego szkła.

Przeszklone drzwi Arco świetnie sprawdzą się we wnętrzach, które chcemy doświetlić. Tam, gdzie zależy nam na intymności, wybierzemy skrzydła pełne, o podobnym układzie paneli.
Za drzwi Arco zapłacimy od 320 zł + VAT.

źródło i zdjęcia: Pol-Skone