Kiedyś meble tapicerowane statecznie tkwiły tam, gdzie ustawiliśmy je "raz na zawsze". Dziś pragniemy większej wolności w aranżacji przestrzeni. Stąd popularność mebli modułowych, foteli, leżanek i pufów.

Wybierając meble, szukamy rzeczy uniwersalnych - które mogą pełnić różne funkcje i sprawdzą się we wnętrzu nawet, kiedy zmienimy jego wystrój. Wszystkie te zalety mają pufy.

Praline i BonBon to dwa nowe pufy w ofercie salonów Inne Meble. Wypełnione elastyczną pianką dodatkowo pokrytą pierzem są bajecznie miękkie. A niewielkie rozmiary i wygodna rączka sprawiają, że swobodnie przeniesiemy je z miejsca na miejsce.

W salonie puf przyda się na pewno - jako dodatkowe siedzenie przy stoliku kawowym, wygodny podnóżek do fotela albo podręczny stolik, na który odłożymy książkę lub gazetę.

Pufy Praline i BonBon są tak lekkie, że bez trudu zabierzemy je na taras lub do ogrodu. Kolorowe doskonale sprawdzą się w dziecięcym pokoju - do siedzenia i do zabawy.

Są nie tylko praktyczne, ale i ładne. Pufy Praline i BonBon, choć tak proste, przyciągają wzrok. Możemy zamówić je w różnych obiciach z tkaniny lub skóry.

Jeśli wybierzemy takie samo obicie jak dla sofy, stworzymy idealny komplet. Puf w kontrastowym kolorze będzie barwnym akcentem we wnętrzu, a dobrany pod kolor do zasłon lub poduszek podkreśli kolorystyczną harmonię.

Możemy też bawić się fakturami i rodzajami tkanin obiciowych w tym samym kolorze lub odcieniu. Na przykład z sofą obitą lnem dobrze będą komponowały się pufy filcowe lub tweedowe. Możliwości jest tyle, ile podpowie nam fantazja.

źródło i zdjęcia: www.kanapytapicerowane.pl