W drodze z pracy do domu zastanawiasz się, co zrobić dziś na obiad? Najlepiej szybko, zdrowo i smacznie. Philips codziennie podpowie ci coś nowego i pysznego.

Lubimy gotować, ale na co dzień brak nam czasu na przyrządzanie skomplikowanych dań i kulinarne eksperymenty. Wiedząc o tym, firma Philips postanowiła ułatwić nam gotowanie i zadbać, aby nie stało się nudnym obowiązkiem i rutyną.

Codziennie odmiennie to każdego dnia nowy przepis na szybkie, proste i pyszne danie - w sam raz na rodzinny obiad albo kolację we dwoje.

Znajdziesz go na stronie codziennieodmiennie.pl, a jeśli zainstalujesz w swoim smartfonie dostępną tam aplikację, przepis dnia sam pojawi się w Twoim telefonie. Codziennie, przez cały rok.

Wystarczy więc po drodze do domu kupić potrzebne produkty, by potem oczarować najbliższych kulinarną nowością.

Oczywiście Philips nie tylko podpowiada, co ugotować. Największa pomocą są kuchenne urządzenia AGD - blendery, grille, czajniki, parowary, roboty kuchenne i sokowirówki. To dzięki nim gotowanie staje się naprawdę proste.

Jeśli do 15 kwietnia 2012 roku kupisz dowolny sprzęt kuchenny firmy Philips i zarejestrujesz go, otrzymasz zwrot 20% ceny i torbę na zakupy.

źródło i zdjęcie: Philips Polska