W kwietniu oferta warszawskiego Parku Handlowego Targówek obfituje w wiosenne rabaty na meble i dodatki do pokoju dziennego. Sklepy pasażu meblowego, salony Domoteki, IKEA, Leroy Merlin i JULA przygotowały wyjątkowe zniżki w ramach AKCJI SALON.

Jeśli planujesz wiosenną metamorfozę salonu, skorzystaj ze specjalnych promocji w największym centrum wyposażenia wnętrz w Polsce. Przez cały kwiecień można taniej kupić meble i akcesoria dekoracyjne, m.in.: sofy, fotele, krzesła, regały, stoły, podłogi drewniane, dywany i lampy, a także sprzęt RTV.

- Salon to miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu, wypoczywając po długim dniu pracy i przyjmując gości. Z jednej strony chcemy, aby pokój dzienny pełnił funkcję reprezentacyjną, ale potrzebujemy też komfortu i wygody dla rodziny - mówi Elżbieta Ratajczyk, Marketing Manager Parku Handlowego Targówek.

- AKCJA SALON to świetna okazja, aby odświeżyć aranżację najważniejszego wnętrza w domu, wprowadzić najnowsze trendy i dostosować salon do potrzeb domowników - dodaje.

AKCJA SALON potrwa od 1 do 30 kwietnia. Pełną ofertę rabatów i promocji, dostępnych w ramach AKCJI SALON, można sprawdzić na stronach internetowych Parku Handlowego Targówek oraz Domoteki.

źródło i zdjęcie: Park Handlowy Targówek