Technologia z ludzką twarzą? Tak, teraz to możliwe z marką FUNAI. Nowa seria telewizorów LED - Katana LC10 - to nie tylko najnowsza technologia i intuicyjna obsługa, ale także smukła linia i modny design.

Nadzwyczajna łatwość obsługi

Czasem mniej znaczy więcej. Na przykład mniej niepotrzebnych funkcji w zamian za większą łatwość obsługi i lepszy odbiór. Japońscy inżynierowie, chcąc uprzyjemnić i ułatwić nam życie, zbadali, co w telewizorze jest naprawdę istotne, a co sprawia, że się go obawiamy.

I tak powstały telewizory Katana LC10 - połączenie najwyższej technologii z intuicyjną obsługą, a to wszystko w dostępnej cenie. Właśnie prostota różni serię Katana LC10 od reszty przeładowanych technologicznie telewizorów, które często zamiast rozrywki, dostarczają nam mnóstwo technostresu.

Japońska jakość

Abyśmy mogli oglądać telewizję naprawdę spokojnie, marka FUNAI przygotowała dla swoich klientów specjalny, aż 5-letni, system gwarancyjny oraz 2-letni program Zero Martwych Pixeli.

Telewizor do każdego wnętrza

Prosty i elegancki jest również design nowych telewizorów FUNAI. Telewizor ma tylko 2 cm grubości! Tak smukła i lekka obudowa sprawia, że będzie doskonale wyglądał w każdym wnętrzu i zadowoli najbardziej wysublimowane gusta. 

Katana LC10 - wszystko, czego oczekujesz od telewizora

Na potrzeby telewizorów Katana LC10 stworzono nowy procesor Clear Pix Performer, dzięki któremu kolory i jakość obrazu idealnie odwzorowują rzeczywistość, a zużycie energii i nasze rachunki są niższe.

Godne uwagi są także szeroki kąt widzenia, wysoki kontrast natywny (1000:1) i powłoka "anti-glare", która sprawia, że nawet wpadające do pokoju jaskrawe słońce nie będzie nam przeszkadzało w oglądaniu.

Telewizor 32FL532, który pierwszy pojawi się na półkach, ma wbudowany tuner DVB-T MPEG-2/4, więc nie będziemy musieli kupiować żadnych innych urządzeń do odbioru najwyższej jakości sygnału cyfrowego z nadajników naziemnych.

Telewizor ma także dotykowy panel sterowania, 2 wejscia HDMI i wejścia PC. Wysoka rozdzielczość WXGA (1366 x 768) umożliwia oglądanie programów telewizyjnych lub filmów w jakości HD. Bardzo przydatna jest funkcja nagrywania USB z Timeshil (USB Rec) - nagrywanie programów cyfrowych na pamięć USB z timerem lub przesunięciem czasowym.

Zaprzyjaźnienie się z nowym telewizorem FUNAI ułatwią inteligentna, prosta instrukcja, intuicyjność i ergonomiczny, przejrzysty pilot.

źródło i zdjęcie: FUNAI