Zakończoną 20 maja 2012 roku krakowską edycję kursu projektowania wnętrz prowadzonego przez Creatora podsumował konkursem na najlepszy projekt. Tym razem zwyciężyła Magdalena Kafel i jej projekt mieszkania "z drewnem w roli głównej".

magdalena kafelMagdalena Kafel skończyła właśnie studiować analitykę medyczną, ale ma ogromne zamiłowanie do architektury i rysowania. 

- Projektowanie wnętrz dostarcza mi wiele satysfakcji i stało się moją pasją, którą mam zamiar intensywnie rozwijać - mówi laureatka i dodaje, że chciałaby tworzyć wnętrza niebanalne, oryginalne i funkcjonalne zarazem.

Prezentowany projekt mieszkania Magdalena Kafel przygotowała z myślą o parze młodych ludzi, którzy marzą o wnętrzu z charakterem. Dominują tu lite drewniane meble z widocznymi sękami, urzekające naturalnym pięknem.

Drewniane meble ocieplają surowe ściany wnętrz zdobione cegłą i betonowym tynkiem. Także nowoczesnej kuchni klimatu dodają drewniane bale.

Wyburzenie niektórych ścian pozwoliło wygospodarować obszerną strefę dzienną, a w powiększonej sypialni znalazło się miejsce na garderobę.

Patronat Czas na WnętrzeNajbliższe terminy kursów projektowania wnętrz:

  • Warszawa - 08.09 - 28.10.12
  • Kraków - 15.09 - 18.11.12

Wykładowcy, Dominika Dyl i Miłosz Kowalski, to projektanci o ogromnym doświadczeniu. Od lat prowadzą zajęcia na uczelniach i mają dar przekazywania wiedzy.

Informacje o kursie i zapisy:

Creator - kursy projektowania wnętrz

e-mail: biuro@creator.net.pl
tel.: 022 759 16 02, 0 504 222 373
faks: 022 759 16 02