Od 1 czerwca 2012 roku w sklepach IKEA dostępna jest nowa, limitowana kolekcja tekstyliów MYRLILJA. W kolekcji znajdziemy m.in. poszwy i poszewki, poduszki, torby, chusty, dywaniki, a nawet szlafroki! Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nowa, letnia kolekcja tekstyliów MARLILJA to niezwykłe, romantyczne wzory retro stworzone przez Lycke von Schanz. Przy tworzeniu tej unikalnej kolekcji projektantka szukała inspiracji patrząc na stare pocztówki, zakładki do książek, znaczki i ubrania. Inspirację stanowiły wspomnienia z podróży oraz zapachy zapachy przywodzące na myśl sentymentalne chwile.

Połączenie jasnych kolorów i kontrastujących czerni i bieli oraz kropki, róże i paski, fale i stylizowane etykiety, sprawiają, że kolekcja MYRLILJA jest zróżnicowana, a jednocześnie poszczególne jej elementy doskonale do siebie pasują. Przy jej tworzeniu projektantka czerpała inspiracje z miejsc, zarówno tych wymyślonych, jak i istniejących - przywodząc na myśl romantyczne wspomnienia z różnych zakątków świata.

Kolekcja będzie dostępna w sklepach IKEA w okresie letnim, aż do wyczerpania zapasów.

źródło i zdjęcia: IKEA