Okna z Fabryki Okien DAKO są teraz jeszcze wygodniejsze, bezpieczniejsze i zdrowsze. To dzięki innowacyjnym okuciom Winkhaus actiPilot Comfort z systemem wietrzenia szczelinowego.

Okucie Winkhaus actiPilot Comfort umożliwia bezpieczną wentylację pomieszczeń bez zbędnej utraty ciepła, nawet gdy za oknem hula wiatr i leje deszcz.

Okucie pozwala odsunąć skrzydło okienne od ramy na 6 mm, dzięki czemu do wnętrza dostaje się świeże powietrze, ale pomieszczenie nie wychładza się tak mocno, jak gdybyśmy okno uchylili.

Takie rozszczelnienie okna zupełnie wystarczy jednak, by pozbyć się z wnętrza nadmiaru wilgoci, która sprzyja rozwojowi szkodliwych dla zdrowia grzybów.

Okucia okienne activPilot ComfortUnikalna konstrukcja zaczepów w ramie okna sprawia, że okucie zapewnia podwyższoną odporność na włamanie także wtedy, gdy okno jest rozszczelnione. Poza tym, podczas wietrzenia klamka jest w pozycji pionowej, więc potencjalny włamywacz nie widzi, że okno nie jest w pełni zaryglowane.

Okucie activPilot Comfort jest tak stabilne, że nawet podczas przeciągów nie musimy się obawiać uderzania skrzydła okiennego o ramę. A niewielka szczelina nie pozwala wodzie przedostać się do środka nawet podczas rzęsistego deszczu.

Okucia activPilot Comfort renomowanej firmy Winkhaus są montowane w Dakonomicznych oknach PVC serii DPT-90, DPTS-90, DPE-70, DPE-70+ i DPP-70 przez doświadczonych specjalistów Fabryki Okien DAKO. Najnowocześniejsze technologie i wykwalifikowana kadra gwarantują, że okna z okuciami activPilot Comfort będa niezawodne.

źródło i zdjęcia: Fabryka Okien DAKO