Sklepy KOMFORT proponują swoim klientom promocję - "Podkład do wszystkich paneli gratis”. Każdy klient, który do 31 sierpnia 2012 kupi panele laminowane otrzyma gratis wyciszający podkład pod panele podłogowe.

Z okazji trwającej promocji oferta sklepów KOMFORT została poszerzona o nowe wzory paneli podłogowych. W czasie trwania akcji promocyjnej w sklepach Komfort można nabyć wiele produktów z wysokim rabatem i  kupować na raty - 10 x 0% (bez dodatkowych opłat, prowizji i odsetek).

Każdy klient, który zdecyduje się na zakup paneli podłogowych otrzyma gratis odpowiedni podkład wyciszający i może skorzystać z usług pomiaru i montażu podłogi - kupując produkty z tą usługą można zaoszczędzić do 12 %.

Podkład wyciszający jest specjalną warstwą, którą układa się między panelami a podłożem, aby je wyrównać. To niezbędny  elementem przy montażu paneli podłogowych. Podkład wyciszający gwarantuje lepszą izolację akustyczną, dzięki czemu niweluje uciążliwy hałas podczas chodzenia.

Promocją zostały objęte wszystkie sklepy KOMFORT w całej Polsce. Akcja dotyczy również zamówień, które zostały złożone w sklepie internetowym. Szczegóły promocji na stronie www.komfort.pl.

źródło i zdjęcie: Sklepy KOMFORT S.A.