Od paru dni sprzęt RTV znanej duńskiej marki Bang&Olufsen jest do nabycia w sklepie Le Pukka Concept Store. W ofercie sklepu znalazła sie najnowsza marka Bang&Olufsen - BeoPlay, dedykowana dla osób młodych, chętnie korzystających z iPhona, iPada czy iPoda. Ludzie młodzi są za pan brat z nowinkami technicznymi. Doceniają wygodę i funkcjonalność nowoczesnego sprzętu RTV.

BeoPlay to nowa marka sprzętu RTV stworzona przez duńską firmę Bang&Olufsen. W ofercie znaleźć można, m.in. wysokiej klasy, designerskie systemy głośników do iPada, iPhona i iPoda - Beolit 12, BeoPlay A8 i BeoPlay A3, jak również nowoczesne telewizory - BeoPlay V1.

Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i on-line dostępna jest cała oferta RTV marki BeoPlay. W Le Pukka concept store zamówić można również inne produkty z oferty producenta. Eksperci Le Pukka mogą pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu RTV dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz wnętrza, w którym będzie się on znajdował.

- Marka BeoPlay z pewnością dostarczy najwyższej klasy wrażej wzrokowych i akustycznych, a jej produkty jednocześnie godnie mogą pełnić funkcję ozdoby w naszych wnętrzach. Sprzęt BeoPlay idealny będzie dla wielbicieli wysokiej jakości designu i high-endowych rozwiązań cyfrowych - mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka Le Pukka.

Przykładowe ceny produktów:

  • 2580 zł - system muzyczny do iPada BeoPlay A3,
  • 3397 zł - głośniki bezprzewodowe Beolit 12,
  • 5418 zł - głośniki BeoPlay A8,
  • 10 965 zł - telewizor BeoPlay V1 32 cale,
  • 13 803 zł - telewizor BeoPlay V1 40 cali.


źródło i zdjęcia: Le Pukka Concept Store, www.lepukka.pl.