To nie lada gratka dla miłośników duńskiego designu - BoConcept obniżył ceny na krzesła, stoły, sofy, regały i fotele, dywany, lampy oraz dodatki dekoracyjne! Wiele produktów kupimy nawet o 50% taniej. Niższe ceny będą obowiązywały do końca lipca.

Letnia wyprzedaż w BoConcept już ruszyła! Do 31 lipca we wszystkich salonach BoConcept w Polsce trwa wyprzedaż mebli i dodatków do wyposażenia wnętrz. Produkty i kolekcje z oferty BoConcept dostępne są w zaskakująco niskich cenach.

Podczas wyprzedaży można też zamówić sofy z serii Morini i Cesto w dowolnym obiciu ze skóry lub tkaniny w cenie niższej o 20%. Oba modele sof to meble modułowe, funkcjonalne i świetnie zaprojektowane. Łączą w sobie prostotę i wyrafinowane duńskie wzornictwo. Ich modularność sprawia, że każda sofa może być niepowtarzalna, dzięki czemu doskonale  spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

Pełna oferta produktów objętych wyprzedażą znajduje się na stronie internetowej www.boconcept.pl. Zamieszczone na stronie zdjęcia i opisy produktów BoConcept, ułatwią podjęcie decyzji o zakupach jeszcze przed wizytą w salonie, a za pomocą programu do projektowania dostępnego na stronie - klienci mogą zobaczyć jak wybrane przez nich produkty prezentują się we wnętrzu.

źródło i zdjęcia: BoConcept