Jesteś młodym projektantem i chcesz zaistnieć w branży? Właśnie nadarza się okazja! Od 15 sierpnia 2012 roku można już zgłaszać projekty do konkursu Homplexowe Wnętrza.

Patronat Czas na WnętrzeZadanie konkursowe daje ogromne pole do popisu. Trzeba stworzyć fotorealistyczne wizualizacje wnętrz salonów i sypialni z wykorzystaniem mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz partnerów konkursu. Do dyspozycji projektanci mają: sofy i narożniki Etap Sofa, łóżka i szafy Bydgoskich Mebli, stoły i krzesła z Myin.pl, oświetlenie BPM Lighting, kominki Kratki.pl, obrazy lub fototapety z Gurupa.pl, tapety marki Rasch ze StudioRasch.pl oraz płytki podłogowe marki Rako.

Przy projektowaniu należy uwzględnić dostarczone przez organizatora plany mieszkań oraz wymagania ich użytkowników.

Aby ułatwić projektantom pracę, CAD Projekt K&A stworzy i zamieści w serwisie BankModeli3d.pl modele 3D konkursowych produktów, a także udostępni uczestnikom na czas trwania konkursu licencje na oprogramowanie do projektowania wnętrz CAD Decor 2.0 z Modułem Renderingu Profesjonalnego.

Wszystkie konkursowe projekty będzie można obejrzeć w serwisie homplex.pl, a od 15 do 30 września także zagłosować na te, które najbardziej nam się spodobają. W tym samym czasie konkursowe prace oceniać będzie profesjonalne jury. Zwycięzców poznamy w październiku.

Jest o co walczyć, bo pula nagród w konkursie Homplexowe Wnętrza to aż 50 000 zł! Na autorów najlepszych projektów czekają m.in.: 3 licencje oprogramowania CAD Decor 2.0 z Modułem Renderingu Profesjonalnego, wiele nagród rzeczowych partnerów konkursu oraz 6 nagród pieniężnych. Wyróżniający się projektanci mają również szansę na dalszą współpracę z Homplexem oraz partnerami konkursu.

Rejestracja i szczegóły konkursu.

źródło i zdjęcie: Homplex