Różnie można świętować 50. urodziny. Firma Koło, z okazji pół wieku istnienia przygotowała wyjątkową, jubileuszową szafkę podumywalkową.

Niepowtarzalny, nowoczesny design i funkcjonalność - to priorytety firmy Koło już od pół wieku. Dlatego przypadający w tym roku jubileusz firma postanowiła uczcić, tworząc produkt, który będzie odzwierciedleniem 50 lat doświadczenia w produkcji wyposażenia łazienek.

Z tej wyjątkowej okazji powstała oryginalna, wisząca szafka podumywalkowa zaprojektowana przy współpracy z CODE architecture & design. To mebel dla tych, którzy cenią dobry design i niebanalne rozwiązania w aranżacji łazienek.

Asymetryczny czarny matowy korpus kryje głęboką boczną szufladę z półką. Front szuflady wykończono dekorem orzech. Po drugiej stronie szafki jest praktyczny uchwyt na ręcznik. Szafka idealnie pasuje do prostokątnych umywalek z serii Twins.

Ciekawy, asymetryczny kształt i połączenie ciepłego drewna z elegancką czernią sprawiają, że szafka jubileuszowa Koło nada styl minimalistycznej łazience, a w urządzonej w bardziej klasycznym stylu stanie się oryginalnym dopełnieniem wnętrza.

Szafka jubileuszowa dostępna jest w wersji prawej i lewej. Wymiary: szer. 70,8 cm, wys. 65 cm, gł. 45 cm. Do kompletowania z umywalkami 60 cm z serii Twins. Cena - 1560 zł.

źródło i zdjęcia: Koło