Masz małą kuchnię i musisz wybierać między piekarnikiem a zmywarką? Już nie ma takiej konieczności. Kompaktowe urządzenia AGD Electrolux Inspiration nie potrzebują dużo miejsca, by dać ci radość z gotowania.

Tworząc nową linię sprzętu ADG Inspiration - inspirowaną urządzeniami dla szefów kuchni - firma Electrolux nie zapomniała o właścicielach małych kuchni. Teraz nie trzeba wiele miejsca, by korzystać z funkcji, jakie mają profesjonalne urządzenia.

Kompaktowa zmywarka, kompaktowy piekarnik i płyta modularna z linii Electrolux Inspiration to małe rozmiary i duże możliwości.

Kompaktowa zmywarka

Nawet w małej kuchni może nazbierać się mnóstwo brudnych szklanek, kubków, talerzy i garnków. Nowa kompaktowa zmywarka Electrolux Inspiration model ESF2200DW szybko się z nimi upora. Na raz pomieści 6 kompletów naczyń, a jeśli zależy nam na czasie, włączamy program "szybki" i w pół godziny wszystko pozmywane. I to w zaledwie 6 litrach wody!

Piekarnik parowy w wersji mini

Masz małą kuchnię, a lubisz piec i gotować? Piekarnik kompaktowy EVY9741AAX zajmie prawie o połowę mniej miejsca niż tradycyjny, a i tak bez trudu przygotujesz w nim ulubione potrawy. Tym bardziej, że można w nim piec i gotować z wykorzystaniem pary i gorącego powietrza, a więc zdrowo i smacznie.

Mimo mniejszych wymiarów, piekarnik EVY9741AAX ma aż 14 funkcji, termosondę i zapamiętuje ulubiony program pieczenia.

Pyta indukcyjna na 2 garnki

To rozwiązanie idealne dla tych, którzy wolą stołować się na mieście. Płyta indukcyjna domino EHH3920BOK z linii Electrolux Inspiration ma tylko 2 pola grzejne, więc zajmuje bardzo mało miejsca. Poza tym ma wszelkie zalety płyty indukcyjnej - jest energooszczędna i łatwa do czyszczenia, bo dzięki temu, że powierzchnia płyty się nie nagrzewa, zabrudzenia nie przypalają się i łatwo zetrzeć je szmatką.

źródło i zdjęcia: Electrolux