Jak rozumiesz hasło "SZTUKAteria jest Kobietą"? Pokaż to na zdjęciu. Może Twoje fotografie zobaczymy na Łódź Design Festival?

Patronat Czas na WnętrzeTo konkurs, który daje Wam wolność twórczą, docenia wyobraźnię i abstrakcyjne myślenie. A w nagrodę oferuje udział w wystawie na Łódź Design Festival i pomoc w realizacji marzeń najmłodszych artystów.

Zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii - profesjonalistów i amatorów - do II edycji konkursu FotoSZTUKAteria organizowanego przez Akademię SZTUKaterii & Aniro (dystrybutora sztukaterii nmc w Polsce) pt.: "SZTUKAteria jest Kobietą".

Przedstaw na zdjęciach swoją interpretację hasła "SZTUKAteria jest Kobietą". Temat jest inspiracją, więc nie traktuj go dosłownie. Na zdjęciach może, ale nie musi pojawić się sztukateria. Liczymy na kreatywność i zaskakujące pomysły.

Zwycięskie zdjęcia będą wybierane na dwa sposoby: przez profesjonalne jury i głosami internautów na stronie Akademii Sztukaterii.

Pula nagród w konkursie to ponad 10 000 zł, a nagrodą specjalną będzie udział wybranych prac w specjalnej wystawie podczas międzynarodowego Łódź Design Festival 2012.

Otwórz się na nowy wymiar sztuki. Na wszystkie kobiece detale, które ją określają. Stwórz swoją interpretację tematu i pokaż niepowtarzalny obraz Twojej wrażliwości.

Termin zgłaszania prac - 10 października 2012.

Szczegóły, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Akademii Sztukaterii.

źródło i zdjęcia: Akademia Sztukaterii