Projektujesz wnętrza? Chcesz ze smakiem urządzić własne mieszkanie? A może po prostu fascynuje cię design? Kurs "Design we wnętrzu" to okazja, by poznać tajniki dobrej aranżacji wnętrz.

Patronat Czas na WnętrzeLubimy nowoczesny design, ale nie zawsze mamy pomysł, jak wprowadzić go do mieszkania. Tej sztuki będzie można się nauczyć na najbliższym kursie CREATORA, i to od okiem znakomitych polskich designerów, stylistów i projektantów wnętrz, m.in.: Marty Niemywskiej, Dawida Grynasza, Aze design, Jeremiego Nagrabeckiego, Szymona Hanczara, Wandy Modzelewskiej i Macieja Kukurby.

Wiedzę zdobytą na wykładach i prezentacjach multimedialnych uczestnicy kursu będą mogli sprawdzić i utrwalić podczas ćwiczeń i warsztatów. Do ich dyspozycji będą sale Pałacu Zamoyskich (Endorfina Foksal) o różnorodnej stylistyce, np. wnętrze pałacowe, industrialne, klubowe (wszystkie zaaranżowane przez stylistkę Joannę Sobierajską-Chełminiak).

Na zakończenie kursu każdy z uczestników przygotuje autorską stylizację planu zdjęciowego z wykorzystaniem elementów wyposażenia udostępnionych przez firmy BoConcept, Rent design, 9design, Cable Power.

Plany zdjęciowe, kilka do wyboru, są przygotowywane w oparciu o kanony i standardy sesji zdjęciowych do najlepszych magazynów wnętrzarskich. Sesje fotograficzne ze stylizacji, wykonane przez profesjonalnego fotografa Lidię Skuzę pojawią się w mediach, m.in. w czasnawnetrze.pl.

Terminy zajęć: 15, 16, 29, 30 września i 6 października 2012 roku w godz. 9.30-16.00.

Informacje i zapisy: CREATOR, Małgorzata Stawińska, biuro@creator.net.pl, tel. 504 222 373