Najnowsza propozycja firmy Aquaform to prostokątna wanna Arcline z obudową w 4 wariantach. Możemy więc dopasować do swojej łazienki nie tylko rozmiar, lecz także sposób zabudowy wanny.

Prostokątna wanna Arcline sprawdzi się znakomicie zarówno w eleganckim pokoju kąpielowym, jak i w niewielkiej nowoczesnej łazience. Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na postawienie wanny wolno stojącej, dobrym pomysłem będzie ustawienie jej przy ścianie, w rogu łazienki lub zabudowanie we wnęce. Projektanci Aquaform wzięli pod uwagę wszystkie te warianty.

Kupując wannę Arcline, możemy wybrać obudowę, która idealnie będzie pasować do naszej łazienki. Dostępne są 4 warianty: do zabudowy narożnej lewej lub prawej, do zabudowy we wnęce oraz obudowa trójboczna (wanna ustawiona przy jednej ścianie). Wszystkie obudowy do wanny Arcline, możemy zamówić w różnych rozmiarach, od 140 do 170 cm długości.

Nowoczesne, białe obudowy do wanny są wykonane z tworzywa HIPS (High Impact Polystyrene - polistyren wysokoudarowy), odpornego na środki chemiczne, uderzenia, pęknięcia i zarysowania. Także wanny Aquaform Arcline są trwałe i bezpieczne. Ich akrylowa powłoka jest antypoślizgowa, a o jej najwyższej jakości świadczy gwarancja producenta - aż 15 lat na niezmienność barwy akrylu!

Ceny wanien Arcline i obudów:

  • prostokątna wanna Arcline - od 577 do 614 zł (w zależności od rozmiarów), w zestawie z nóżki i wsporniki,
  • obudowa do zabudowy we wnęce (tylko dłuższy bok wanny) - 368 zł bez względu na wymiar,
  • obudowa wanny narożna prawa lub lewa (1 dłuższy boki i jeden krótszy) - 613 zł bez względu na wymiar,
  • obudowa trójstronna (1 dłuższy bok i 2 krótsze) - 858 zł bez względu na wymiar.

źródło i zdjęcia: Aquaform