Wraz z nadejściem tej barwnej pory roku Tchibo przygotowało nową kolekcję - jesienne dekoracje i dodatki do wnętrz. Oczywiście głównie w kojących, ciepłych oranżach i brązach.

Jesienią warto dodać wnętrzom ciepła i przytulności. Dlatego najnowsza kolekcja Tchibo - dom w barwach jesieni - to mnóstwo dekoracji, tekstyliów i innych dodatków do wnętrz, które sprawią, że w mieszkaniu zagości jesień w swej najpiękniejszej odsłonie - złota i słoneczna.

W chłodne dni mamy ochotę się opatulić, nic więc dziwnego, że w jesiennej kolekcji Tchibo jest tak wiele tekstyliów: dekoracyjne poduszki i poszewki, obrusy, podkładki na stół, ciepłe pledy i narzuty oraz pościel z flaneli, mięciusieńkiego mikropolaru i bawełnianej satyny.

Innym niezawodnym sposobem na jesienną chandrę jest aromatyczna gorąca herbata. Tchibo proponuje nam więc pękate kubki z zaparzaczem (i jesienną dekoracją), a także porcelanowe filiżanki i dzbanek do herbaty z podgrzewaczem.

W coraz krótsze dni humor poprawi nam też dekoracyjne oświetlenie - lampy, a także ozdobne świece oraz lampiony i świeczniki.

Oprócz jesiennych dekoracji i dodatków w kolekcji znajdziemy meble - w neutralnych kolorach, aby służyły nam niezależnie od pory roku. Są więc białe szafki, skrzynie i komody, a także tapicerowane łóżko.

Kolekcja Dom w barwach jesieni dostępna będzie w sklepach Tchibo od wtorku, 9 października 2012 r., ale w sklepie internetowym Tchibo.pl można zamawiać ją już teraz.

źródło i zdjęcia: Tchibo