Po meble, tkaniny, lampy i lampiony oraz dekoracje i dodatki do wnętrz w klasycznym stylu południa Francji nie trzeba już jechać do Warszawy, bo ruszył właśnie sklep online HOUSE & More. Zakupy można więc zrobić bez wychodzenia z domu.

Do tej pory, aby odwiedzić któryś z trzech salonów HOUSE & More, trzeba było wybrać się do Warszawy. Teraz wszystkich, którzy interesują się designem, aranżacją wnętrz i potrafią celebrować życie, HOUSE & More zaprasza do sklepu online.

Podobnie jak w salonach HOUSE & More, wielbiciele ciepłych, klasycznych wnętrz urządzonych w stylu prowansalskim, vintage czy rustykalnym znajdą tam produkty takich marek jak:

  • Riviera Maison - meble w stylu country oraz dodatki do wnętrz: lampy, pledy, koce, poduszki, świece, wyroby ze szkła i ceramiki oraz inne drobiazgi, które dodadzą wnętrzu ciepła i przytulności.
  • Eichholtz - akcesoria wnętrzarskie tej holenderskiej firmy mają wyrazisty i rozpoznawalny styl, łączący klasykę i nowoczesność. Spodobają zie zarówno miłośnikom stylu vintage, jak i glamour.
  • Miloo - to kilkanaście kolekcji mebli ogrodowych - tradycyjnych i nowoczesnych, oraz akcesoria ogrodowe, takie jak: parasole ogrodowe, leżaki, hamaki, donice, specjalne lampy ogrodowe.
  • Manutti - ekskluzywne belgijskie meble ogrodowe - rattanowe, z drewna teakowego, metalu oraz tapicerowane, w tym modułowe sofy ogrodowe.

Twórcy sklepu zadbali, aby zakupy przez internet jak najbardziej przypominały wizytę w salonie HOUSE & More. W sklepie online stopniowo pojawiać się będą produkty kolejnych marek, znanych klientom HOUSE & More, a częstotliwość dostaw i ceny produktów będą takie same jak w salonach. Na zakupione produkty będziemy czekać nie dłużej niż 48 godzin.

źródło i zdjęcia: HOUSE & More