Kunsztownie zaprojektowany BeoVision 11 to mistrzowskie połączenie obrazu, dźwięku i cyfrowej rozrywki. Najnowszy telewizor Bang & Olufsen w październiku trafił do sprzedaży.

Subtelna i elegancka obudowa BeoVision 11 kryje nie tylko spektakularne brzmienie i najlepszy w swojej klasie obraz, ale także wygodny dostęp do internetu.

BeoVision 11 - znakomity obraz i dźwięk

Potężny, wysokiej jakości dźwięk i płaska obudowa telewizora to dla wielu producentów sprzeczność. Ale nie dla firmy Bang & Olufsen, która w smukłym BeoVision 11 zmieściła aż 6 głośników, i do tego każdy zasilany jest własnym wzmacniaczem.

Dzięki temu jakość dźwięku jest zaskakująco znakomita - nie przypomina niczego, co wcześniej można było usłyszeć z telewizora. Zintegrowany pełny moduł dźwięku przestrzennego pozwala na połączenie telewizora z całą gamą głośników Bang & Olufsen.

Także krystaliczna jakość obrazu 2D i 3D to efekt zastosowania w BeoVision 11 najnowszych technologii. Specjalny czujnik na bieżąco dostosowuje jasność i kontrast obrazu. Poza tym telewizor sam dobiera tryb obrazu do wejść wideo, zapewniając optymalną wydajność, niezależnie czy oglądamy film, wydarzenia sportowe, wiadomości, czy gry.

BeoVision 11 - tv i internet

BeoVision 11 to pierwszy telewizor z platformą Bang & Olufsen Smart TV, na której przełączanie między kanałami telewizyjnymi, internetem, a innymi materiałami interaktywnymi jest wyjątkowo łatwe i intuicyjne.

Wystarczy podłączyć odbiornik do internetu, by oglądać filmy na YouTube, korzystać z Facebooka czy przeglądać dowolne strony internetowe na dużym ekranie. Zabawę ułatwi nam intuicyjny pilot zdalnego sterowania albo aplikacja BeoRemote na tablet.

BeoVision 11 - przemyślany design

Projektanci postarali się także, aby telewizor BeoVision 11 znakomicie wyglądał w każdym wnętrzu. Dlatego do wyboru mamy 6 kolorów materiału pokrywającego głośniki, rama przednia może być srebrna lub czarna, natomiast tylna obudowa w kolorze czarnym lub białym.

Do tego BeoVision 11 ma 4 rodzaje stojaka, łatwo więc umieścić go tak, aby najlepiej pasował do naszego stylu życia. Oprócz standardowej podpórki do dyspozycji mamy stojak sztalugowy, uchwyt ścienny obracany ręcznie oraz - prawdziwa rewelacja - nowy uchwyt ścienny z silnikiem!

Wystarczy pilot, by zawieszony na ścianie telewizor obrócił się, nawet prostopadle do ściany, a po zakończeniu oglądania, powrócił na swoje miejsce.

Telewizory BeoVision 11 dostępne są w rozmiarach 40", 46" i 55". Ceny - od 24 tys. zł.

źródło i zdjęcia: Bang & Olufsen