Producenci laminowanych paneli podłogowych krok po kroku zbliżają się do ideału - podłogi z naturalnego drewna. Dowodzi tego nowa kolekcja paneli podłogowych firmy Classen  - Nature 4V, które wyglądają zupełnie jak podłoga dębowa.

Panele podłogowe Classen Nature 4V to propozycja dla tych, którzy marzą o pięknej drewnianej podłodze, ale nie chcą narażać się na wygórowane koszty.

Nowe panele podłogowe Classen Nature 4V naturalny wygląd zawdzięczają powierzchni pokrytej strukturą synchroniczną, czyli taką, w której tłoczenia pokrywają się ze słojami. W połączeniu z naturalnymi odcieniami (Dąb Tarbek miodowy, jasny, naturalny i brązowy) oraz wyprofilowanymi brzegami (V-fuga) efekt jest znakomity - podłoga do złudzenia przypomina wykonaną z desek drewnianych.

- Drewniana podłoga to marzenie wielu z nas. Jest ponadczasowa, elegancka, ale też niezwykle kosztowna - mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen. - My przekonujemy dziś, że można uzyskać podobny efekt, nie nadszarpując domowego budżetu. Panele podłogowe z kolekcji Nature 4V dzięki strukturze synchronicznej przypominają bowiem te z prawdziwego drewna do tego stopnia, iż trudno odróżnić je od podłóg drewnianych.

Do zalet paneli podłogowych Classen Nature 4V trzeba dodać łatwy i szybki montaż. Bezklejowy system Classen Megaloc gwarantuje stabilność podłogi na łączeniach, a w razie potrzeby - równie szybki i prosty demontaż.

Z kolei wysoka klasa ścieralności AC4 paneli Classen Nature 4V to gwarancja ich trwałości. Nadają się zarówno do mieszkań, jak i do budynków użyteczności publicznej. Można nawet układać je na wodnym ogrzewaniu podłogowym. Cena - 54,90 zł/m².

źródło i zdjęcie: Classen