W listopadzie 2012 roku zakończyła się kolejna edycja kursu projektowania wnętrz Creatora w Krakowie. Tradycyjnie podsumowaniem kursu był konkurs na najlepszy projekt. Jurorzy najwyżej ocenili prace Beaty Gilowskiej i Iwony Durki. Gratulujemy!

Beata Gilowska - kolaż - aranżacja wnętrza

Iwona Gilowska - projektantka wnetrz

Beata Gilowska jest grafikiem, ale druga jej pasja to projektowanie i urządzanie wnętrz.

- Moim zadaniem jest być przewodnikiem po pomysłach, stylach i designie. Pragnę odkrywać przed klientem sekrety pięknych wnętrz, kreując przestrzeń zgodnie z charakterem i duszą ich mieszkańców - podkreśla projektantka.

Beata Gilowska stara się tworzyć wnętrza emanujące pozytywną energią, więc w projektach wykorzystuje zasady feng shui w europejskiej wersji.

- Tworząc projekt zaliczeniowy na kursie projektowania wnętrz Creator, zainspirowałam się włoską tapetą Poesemio firmy Abet Luminati, która sprawiła, że poznałam lepiej styl lat 50. i 60. Wyróżnia go racjonalna i piękna forma oparta na przemyślanej konstrukcji.

Mój projekt to powrót do przeszłości, czyli styl vintage. Liczą się tu umiar i wyrafinowanie, ale też odważne kolory, geometryczne wzory i oczywiście umiejętność łączenia współczesnych form z tymi starymi.

kolaż - aranzacja sypialni - Iwona Dutka Iwona Dutka - projektantka wnętrz

- Wnętrza i architektura są moją pasją od lat, ale dopiero niedawno zdobyłam się na odwagę, by podzielić się nią z innymi - przyznaje Iwona Durka, druga laureatka konkursu. - Długo nie wierzyłam, że mogłabym przekuć zainteresowania w zawód.

W aranżacjach wnętrz Iwona Durka stawia na prostotę i funkcjonalność. - Lubię, gdy we wnętrzu da się "oddychać", nie ma zbędnych elementów i mebli, natomiast te, które się tam znajdują, są ponadczasowe, dobrej jakości i spełniają swoją funkcję - zaznacza projektantka.

Materiały, których Iwona Durka chętnie używa i które poleca, to drewno (dębina, klon, modrzew), wełna, filc, ale także beton. - Jest niedoceniany i cieszy się złą sławą "zimnego", a wcale tak nie jest. Przekonuję to tym klientów - mówi projektantka. - Moje barwy to biele i szarości, przełamuję je stonowanymi kolorami ziemi - dodaje.

Patronat Czas na WnętrzeNajbliższe terminy kursów projektowania wnętrz Creator:

  • Kraków - 12 stycznie - 17 marca 2013 roku,
  • Warszawa - 16 lutego - 7 kwietnia 2013 roku,
  • Wrocław - 22 lutego - 13 maja 2013.

Wykładowcy, Dominika Dyl i Miłosz Kowalski, to projektanci o ogromnym doświadczeniu. Od lat prowadzą zajęcia na uczelniach i mają ogromny dar przekazywania wiedzy.

Informacje o kursie i zapisy:

Creator - kursy projektowania wnętrz

e-mail: biuro@creator.net.pl
tel.: 022 759 16 02, 0 504 222 373
faks: 022 759 16 02