Studiujesz wzornictwo albo architekturę? Jesteś młodym projektantem? Weź udział w międzynarodowym konkursie dla projektantów Jump The Gap organizowanym przez firmę ROCA. To już ostatni dzwonek!

Kariera na światową skalę, uznanie w środowisku designu, współpraca ze znaną marką - takie korzyści daje uczestnictwo w organizowanym przez firmę ROCA, międzynarodowym konkursie Jump The Gap. Ale by skorzystać z tej szansy, musisz do 31 stycznia 2013 roku zarejestrować swoje zgłoszenia na stronie konkursu.

Jeśli masz odważne i oryginalne pomysły i nie skończyłeś jeszcze 35 lat, Jump The Gap to konkurs dla Ciebie. Wszyscy, którzy zdecydują się wystartować w jego piątej edycji, będą musieli zmierzyć się z zadaniem polegającym na przedstawieniu kreatywnego i jednocześnie funkcjonalnego rozwiązania lub produktu do łazienki.

Konkursowe projekty oceni jury złożone z profesjonalistów o światowej sławie. Przekonaj ich o swojej kreatywności i pasji, tak jak w poprzedniej edycji udało się to Michałowi Warykiewiczowi.

Jego śmiały, innowacyjny projekt In & Out Shower - połączenie prysznica łazienkowego i ogrodowego - zapewnił mu wygraną w konkursie, która przerodziła się w spektakularny sukces młodego architekta.

Czwarta edycja konkursu Jump The Gap cieszyła się ogromnym zainteresowaniem projektantów, zwłaszcza wśród Polaków. Wśród 11 finałowych projektów (wyłonionych z 365 prac nadesłanych z 49 krajów) aż 3 należały do polskich projektantów w tym ta najcenniejsza - zwycięska.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a termin rejestracji do piątej edycji konkursu Jump The Gap upływa 31 stycznia 2013 roku. Można startować indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach. Ważne, aby pamiętać, że członkowie grup powinni zarejestrować się osobno.

Więcej informacji na temat konkursu Jump The Gap oraz regulamin na stronie www.jumpthegap.net.

źródło i zdjęcia: ROCA Polska