Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, więc równie ważne jak to, co jemy, jest piękne otoczenie. Nowy czajnik, toster i ekspres do kawy Steel Touch dodadzą śniadaniu mondrianowskiego stylu.

Abstrakcyjne malarstwo Pieta Mondriana już nieraz inspirowało designerów. Teraz sięgnęli po nie projektanci marki Russell Hobbs, tworząc linię śniadaniową AGD Steel Touch.

Czajnik, toster i ekspres do kawy zwracają uwagę geometryczną linią i intrygującym połączeniem czerni, stali i czerwieni. Na obudowach ze szczotkowanej stali nierdzewnej nie pozostają ślady palców, więc urządzenia zawsze wyglądać będą elegancko.

W parze z ciekawym designem idzie nowoczesna technologia - wszystkie urządzenia są sterowane dotykowo.

Linia śniadaniowa agd w stylu Mondriana to:

Czajnik elektryczny Steel Touch ma prosty geometryczny kształt. Oprócz dotykowego panelu zamiast tradycyjnego włącznika zaskoczyć może pokrywka otwierającą się pod naciskiem. Jest także wyjmowany filtr wody oraz wskaźniki pracy urządzenia i poziomu wody. Pojemność czajnika to 1,7 l. Sugerowana cena - 569 złotych.

Toster Steel Touch  - nieduży, z gładką  stalową obudową,  to efektowny i funkcjonalny gadżet kuchenny. Ciekawostką jest automatyczny napęd, który obniża pieczywo podczas opiekania. W połączeniu z regulacją stopnia przyrumienienia i funkcją odliczania czasu opiekania pozwala przygotować tosty idealne.

Toster ma też funkcję rozmrażania i podgrzewania bułek i rogalików oraz przycisk "stop", który natychmiast przerywa opiekanie. Sterowanie ułatwia panel dotykowy. Sugerowana cena - 529 złotych.

Ekspres przelewowy Steel Touch wyróżnia się oryginalnym szklanym dzbankiem w kształcie sześcianu (1,25 l). Zbiornik na wodę  jest wyjmowany, więc łatwo go napełnić. Pomieści 1,35 l, co wystarczy na   10 filiżanek kawy. Gdy go nie używamy, ekspres Steel Touch automatycznie się wyłącza. dzięki temu jest bezpieczny i energooszczędny. Kosztuje 649 złotych.

Proste a zarazem szykowne urządzenia AGD będą eleganckim dopełnieniem nowoczesnej kuchni. Czajnik, toster i ekspres Steel Touch zaprojektowano z myślą o tych, którzy cenią oryginalny design i funkcjonalność.

źródło i zdjęcia: Russell Hobbs