Dawno, dawno temu aby kupić serwety, obrusy pościel lub ręczniki, udawali się do Sukiennic. Od wczoraj mogą iść na zakupy do nowo otwartego sklepu Zara Home w Galerii Krakowskiej.

W czwartek 30 stycznia 2013 roku w Galerii Krakowskiej otwarto czwarty w Polsce salon Zara Home. Miłośnicy pięknych wnętrz znajdą tam wszystko, co niezbędne, aby urządzić przytulne, a przy tym stylowe i ekskluzywne mieszkanie.

Na powierzchni 250 m² aż tłoczno od oryginalnych akcesoriów do sypialni, kuchni i łazienki. Propozycja Zary Home to prawie w 70% domowe tekstylia, ale nie brakuje też oryginalnych dodatków do wnętrz i dekoracji, począwszy od łazienkowych złoconych kompletów na mydło i szczoteczkę do zębów przez wygodną i gustowną odzież domową, po ceramikę art deco, zdobione sztućce, pościele czy stylizowane pudełka do przechowywania biżuterii.

- Bardzo cieszymy się, że tak uznana na świecie marka, jaką jest Zara Home, dołączyła do oferty Galerii Krakowskiej. Wierzymy, że asortyment sklepu przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom - mówi Ryszard Wysokiński, dyrektor Galerii Krakowskiej.

Oprócz nowo otwartego sklepu Zara Home w Krakowie w Polsce są jeszcze trzy stacjonarne salony: w poznańskim Starym Browarze oraz w warszawskiej Arkadii i Złotych Tarasach. Ci, którym do Warszawy, Krakowa ani Poznania nie po drodze, mogą robić zakupy bez wychodzenia z domu - w internetowym sklepie Zara Home.

źródło i zdjęcia: Galeria Krakowska, Zara Home