Aby odmienić łazienkę, nie trzeba robić generalnego remontu. Nowy image nadadzą jej detale, na przykład... ozdobny papier toaletowy.

Papier toaletowy może być ozdobą łazienki - mają nas przekonać dwie nowe linie papieru toaletowego Velvet: Atmosfera Natury i Styl & Kolor. 

Pierwsza z nich - Atmosefra Natury - to 3 dekoracyjne papiery toaletowe Odświeżająca Konwalia, Morska Bryza i Relaksująca Lawenda. Ich eleganckie, subtelne wzory oraz inspirowane naturą delikatne zapachy pomogą stworzyć w łazience atmosferę relaksu niemal jak na łonie przyrody.

Z kolei Styl & Kolor to limitowana kolekcja barwnych papierów toaletowych, których wzory zmieniają się co 9 miesięcy. Kolorowe motyle, kwiatki, kropki lub geometryczne wzory mogą podkreślić styl albo odmienić aranżację łazienki.

Papier toaletowy z obu linii kupimy w paczkach po 8 rolek w cenie 9,99 zł.

Zachętą do zabawy w łazienkowe metamorfozy jest także konkurs fotograficzny marki Velvet: Detal ma znaczenie. Mała rzecz a cieszy! Aby wziąć w nim udział, trzeba kupić dekoracyjny papier toaletowy Velvet Styl & Kolor lub Atmosfera Natury, zachować paragon oraz kod z opakowania i wejść na stronę www.detalmaznaczenie.pl.

Tam na uczestników czekają zadania konkursowe: pierwsze to zabawa - mini konkurs na spostrzegawczość, w którym codziennie jest do wygrania 20 ozdobnych puszek na papier toaletowy.

Drugi etap to konkurs fotograficzny - na zdjęcie łazienki, którą odmienił jeden detal. Osoba, która wykaże się największą kreatywnością i zmysłem do aranżacji wnętrz, zdobędzie 20 000 zł na zakupy i profesjonalną konsultację projektantki wnętrz Małgorzaty Andryszczyk, stylistki Dekoratorni TV.

Do wygrania jest również 10 zaproszeń na dwudniowe warsztaty stylizacji wnętrz, prowadzone również przez Małgorzatę Andryszczyk.

źródło i zdjęcia: Kimberly-Clark