Remontując mieszkanie latem, pomyśl już o zimie. Jeśli dom jest niedogrzany, możesz ściany ocieplić od wewnątrz. Płyty Multipor poprawią komfort cieplny i pomogą oszczędzić na rachunkach!

Lato to czas, który chętnie wykorzystujemy na remont mieszkania. Warto jednak już wtedy zastanowić się, czy przy okazji naprawy tynków i malowania ścian nie przydałoby się dodatkowe ocieplenie budynku.

W mieszkaniu prace remontowe musimy ograniczyć do wnętrza, ale to nie znaczy, że musimy zimą marznąć, dopóki spółdzielnia lub wspólnota mieszkaniowa nie zdecydują się na ocieplenie budynku. Ściany mieszkania można ocieplić od wewnątrz.

Mineralne płyty Multipor nadają się do tego celu znakomicie, bo są lekkie, ciepłe, trwałe, solidne i niepalne. Po prostu idealne okrycie na zimę. Wykonane są z bardzo lekkiego betonu komórkowego, który chłonie wilgoć z powietrza i bardzo szybko wysycha. To sprawia, że Multipor można stosować jako ocieplenie od wewnątrz bez paroizolacji. Nadaje się do termoizolacji zewnętrznych ścian mieszkania, stropów i ościeży okiennych, bo ich różna grubość pozwala na stosowanie w różnych miejscach.

Płyty MultiporNa dodatek ocieplanie płytami Multipor jest na tyle łatwe, że nie musisz wynajmować fachowców. Po przyklejeniu po prostu pomalujesz je na dowolny kolor. Przed rozpoczęciem pracy zajrzyj na stronę producenta - znajdziesz tam wskazówki, jak dobrać i ułożyć płyty Multipor.

źródło i zdjęcia: Xella Polska