Modny tapicerowany zagłówek zmieni proste łóżko w ozdobę sypialni. W made for bed wystarczy kilka kliknięć, by samemu zaprojektować i zamówić zagłówek tapicerowany na miarę.

Zagłówki tapicerowane made for bed składają się z modułów, więc łatwo dobierzemy wielkość zagłówka do łóżka. A ponieważ każdy moduł może być tapicerowany inną tkaniną, możemy sobie zaprojektować zagłówek jedyny w swoim rodzaju: wielki na pół ściany i mieniący się kolorami albo stonowany, w jednym, dobranym do zasłon kolorze. Wszystko zależy od naszego pomysłu i fantazji!

W sklepie internetowym madeforbed.com znajdziemy wygodny kreator, za pomocą którego zaprojektujemy i zamówimy swój tapicerowany zagłówek: wybierzemy wielkość i liczbę modułów, dobierzemy tkaniny z trzech kolekcji (przed kupnem zagłówka można zamówić próbki tkanin) i zobaczymy, jak zagłówek będzie wyglądał.

 - Bardzo duży nacisk położyliśmy na jakość i detale - mówi Kamila Badowska-Chuć, jedna z pomysodawczyń made for bed i prezes zarządu spółki KMK Studio. - Zależało nam, aby tworzyć produkty, które będą nie tylko piękne i funkcjonalne, ale także wygodne w transporcie i montażu, które będą ładnie wykończone nawet w miejscach, których nie widać podczas normalnego używania. Ta dbałość o szczegóły jest wyrazem szacunku dla ludzi, którzy decydują się wydać pieniądze na nasze produkty - zaznacza.

Ceny zagłówków tapicerowanych made for beds zależą od wybranych tkanin i wynoszą od 100 zł za moduł (kolekcja Basic). Zagłówek 6-modułowy do łóżka o szerokości 160 cm możemy kupić już za 600 zł. To bardzo atrakcyjna alternatywa dla tapicerowanego łóżka!

źródło i zdjęcia: made for bed/KMK Studio
na zdjęciu wprowadzającym: Kamila Badowska-Chuć i Maja Bochniak, razem z Krzysztofem Chuciem współzałozycielki made for bed