W sklepie internetowym Ihatedesign.pl pojawiły się właśnie typograficzne obrazy i poduszki marki Mint Mouse. Co je wyróżnia?

Mint Mouse to kolejna polska marka, która zajęła się modnym ostatnio dodatkiem do wnętrz, jakim jest typografia. Co ciekawego proponuje?

Mint Mouse stawia na  minimalizm i szlachetność produktu - wszystkie płótna i poduszki są ręcznie wykonane i malowane! także kolorystyka jest oszczędna - tylko biel, czerń i szarość.

Typograficzne obrazy są wykonane na wysokiej jakości bawełnianym płótnie malarskim naciągniętym na grube krosna 3D, typografia malowana jest ręcznie w technice szablonu farbą akrylową.

Typograficzne podyszki - Mint Mouse

Poduszki natomiast  uszyto z wysokiej jakości bawełny w kolorze szarym i, tak jak płótna, są ręcznie malowane w technice szablonu, przy użyciu wodnych ekologicznych farb.

Typografia, poza swoją dekoracyjnością, niesie również pewien przekaz. Zdania, słowa i cytaty umieszczone na płótnach i poduszkach Mint Mouse, choć są równie proste, jak ich forma graficzna, skłaniają do refleksji, bawią, mówią o tym co jest dla nas ważne, opowiadają, jacy jesteśmy. W końcu, mniej znaczy więcej...

Typograficzne płótna i poduszki Mint Mouse są pięknie i starannie zapakowane - po prostu genialny pomysł na prezent! Do kupienia w Ihatedesign.pl.

źródło i zdjęcia: Ihatedesign.pl