Lampy to nie tylko źródło światła, lecz często także stylowa ozdoba wnętrza. W najnowszym raporcie Skąpiec.pl znajdziesz 10 najbardziej poszukiwanych lamp stojących, sufitowych i ściennych i dowiesz się, co jest dla internatów ważne przy wyborze oświetlenia.

Patronat Czas na WnętrzeCzy wiesz, że dla ponad 77% internautów poszukujących w ostatnich miesiącach lampy stojącej najważniejszy był jej rodzaj, czyli to, gdzie zostanie ustawiona? Albo że na markę producenta większa uwagę zwracamy, wybierając lampy ścienne niż stojące?

W najnowszym raporcie Skapiec.pl pt. "Lampy" znajdziemy nie tylko ciekawe dane statystyczne, lecz także rankingi najbardziej poszukiwanych lamp stojących, sufitowych i ściennych.

Tych, którzy urządzają dom lub mieszkanie, zainteresują z pewnością wskazówki specjalistów. Czy, decydując się na zakup lampy, warto kierować się aktualnymi trendami czy też postawić na bezpieczną klasykę? Jak podzielić mieszkanie na oświetleniowe strefy? Gdzie należy umieścić lampę sufitową, a gdzie lepiej sprawdzi się halogen czy kinkiet?

Odpowiedzi na te i inne pytania, dotyczące oświetlenia wnętrz, znaleźć można w drugiej części raportu, gdzie porad udzielają dziennikarze branżowi, projektanci i blogerzy, zajmujący się tematyką "Dom i wnętrze".

Pełny raport "Lampy" można pobrać bezpłatnie ze strony Skąpiec.pl.

Zobacz także inne raporty Skąpiec.pl:

Zlewozmywak i bateria kuchenna

Urządzanie salonu

Farby ścienne

Armatura łazienkowa

Ceramika łazienkowa

Ekspresy do kawy