Wygodna wanna lub praktyczna kabina prysznicowa, elegancka umywalka i kompakt WC - bez nich trudno wyobrazić sobie funkcjonalną łazienkę. Zanim kupisz, sprawdź, jak internauci szukają ceramiki łazienkowej. Jest już raport specjalnym Skąpiec.pl.

Patronat Czas na WnętrzeWybór ceramiki łazienkowej nie jest łatwy. Oferta jest ogromna, ale i czynników, które trzeba wziąć pod uwagę przy aranżacji łazienki, jest wiele. Warto więc, zanim podejmiemy decyzję na lata, odwołać się do "zbiorowej świadomości internautów" i zorientować, na co zwracają szczególną uwagę podczas poszukiwań ceramiki łazienkowej.

Kierują się marką, ceną a może materiałem, z którego produkt został wykonany? Odpowiedź na te pytania znajdziemy w najnowszym raporcie specjalnym Skąpiec.pl.

Analiza objęła 9 kategorii: umywalki, brodziki, wanny, kabiny prysznicowe, kompakty WC i bidety, a także pisuary, postumenty i półpostumenty oraz spłuczki. W pierwszej części raportu Skąpiec.pl poznamy preferencje zakupowe internautów oraz rankingi najbardziej poszukiwanych artykułów. Dalej na temat wyboru ceramiki łazienkowej wypowiadają się eksperci. Znajdziemy tam cenne wskazówki, czym kierować się przy wyborze ceramiki łazienkowej.

Raport można pobrać za darmo ze strony Skąpiec.pl.