Tej marki miłośnikom pięknych, kobiecych wnętrz przedstawiać nie trzeba. Kwiecistych tapet i tkanin ani lustrzanych mebelków nie musimy już sprowadzać z zagranicy, bo Laura Ashley ma już sklep Polsce.

Pierwszy w Polsce sklep Laura Ashley Home otwarto pod koniec listopada 2013 roku w warszawskim centrum handlowym Plac Unii City Shopping. Już w grudniu tego roku planowane jest otwarcie kolejnego salonu przy ulicy Powsińskiej 16 oraz, dla tych, którzy nie mogą wybrać się na zakupy do Warszawy, uruchomienie polskiego sklepu internetowego Laura Ashley Home.

To dobra wiadomość dla miłośników pięknych wnętrz, zwłaszcza w angielskim stylu, bo Laura Ashley często kojarzona jest ze zdobionymi kwiatowymi wzorami tkaninami i tapetami, i w ogóle z przytulnymi, kobiecymi wnętrzami w stylu rustykalnym lub ponadczasową elegancją. 

Ta brytyjska marka od 60 już lat ceniona jest za wyjątkowo staranne wykonanie mebli oraz wysoką jakość tkanin i akcesoriów. Zachwyca oryginalnym wzornictwem i zgrabnym, przyjemnym dla oka łączeniem kolorów, deseni i wzorów.

W sklepie Laura Ashley Home od ręki dostaniemy szeroki wybór tapet i tkanin, można też zamówić uszycie na miarę zasłon i rolet. 

źródło i zdjęcia: Laura Ashley Home