Za nisko - niewygodnie, za wysoko - mało skutecznie. Na jakiej wysokości zawiesić okap kuchenny? Najnowszy okap wyspowy Ciarko Design możesz ustawisz tak, jak chcesz.

Przy montażu pojawia się dylemat - na jakiej wysokości okap kuchenny najlepiej spełni swoje zadanie? Zalecana wysokość to 60 cm nad płytą kuchenną, ale wyższym osobom tak zamontowany okap będzie zasłaniał kuchenkę. Można zawiesić go wyżej, ale kosztem skuteczności usuwania kuchennych oparów.

Rozwiązaniem tego dylematu jest okap wyspowy T-Line W Lift - nowość marki Ciarko Design. Jego wysokość można regulować polotem! To propozycja dla tych, którzy przede wszystkim cenią wygodę i zamiast garbić się pod nisko zawieszonym okapem wolą dostosować okap do siebie.

Regulacja wysokości okapu na bieżąco pozwala także opuścić go niżej na czas gotowania. Dzięki temu skuteczniej będzie pochłaniać zapachy, parę i tłuszcz.

Okap wyspowy T-Line W Lift wyposażony jest w oświetlenie LED, timer oraz panel dotykowy typu soft touch, ułatwiający intuicyjne i precyzyjne sterowanie. Poza tym jest cichy - na najwyższym biegu poziom dźwięku wynosi tylko 51 dBA przy wydajności aż 780 m³/h, sprawdzi się więc także w dużych pomieszczeniach, np. w kuchni otwartej na obszerny salon.

Szerokość okapu: 90 cm. Cena netto: 4057 zł

źródło i zdjęcie: Ciarko Design