Jeśli chcemy nasz dom lub mieszkanie wyposażyć w techniczne nowinki, które ułatwią nam codzienne życie, warto pomyśleć o tym jeszcze podczas projektowania. Darmowe wykłady i konsultacje z cyklu "Teletechnika w nowoczesnych wnętrzach" to okazja, by poznać ich możliwości i zastosowanie oraz zasięgnąć porady fachowców.

Patronat Czas na WnętrzeFirma K4 Home i Stowarzyszenie Teletechników Polskich zapraszają do udziału w serii darmowych wykładów i konsultacji pt. "Teletechnika w nowoczesnych wnętrzach". Spotkania odbywać się będą w różnych dzielnicach Warszawy od kwietnia do czerwca 2014 roku.

Spotkania adresowane są do osób, które budują, wykańczają lub remontują dom albo mieszkanie. W ciekawy i uporządkowany sposób prezentowany jest przegląd rozwiązań technicznych, które powinny lub mogą znaleźć się w nowoczesnym wnętrzu. Prezentowane są możliwości i zastosowania poszczególnych instalacji.

Celem wykładów jest próba znalezienia odpowiedzi na pytania, które zadaje sobie wielu inwestorów:

  • Jak to działa?
  • Jakie daje możliwości i korzyści?
  • Co powinno się znaleźć, a co ewentualnie może być dodatkiem w moich czterech kątach?
  • O czym warto pomyśleć wcześniej?
  • Ile to kosztuje?

Po wykładach prelegenci udzielają darmowych indywidualnych konsultacji z zakresu projektowania wnętrz oraz systemów i instalacji teletechnicznych.

Harmonogram spotkań, program, rejestracja uczestnictwa na www.konsultacje.k4home.pl