Prowadzone przez Creatora kursy to szansa, by pełni przygotować się do zawodu stylisty, dekoratora albo projektanta wnętrz. Na zakończonych w kwietniu 2014 roku kursach projektowania wnętrz w Warszawie i Wrocławiu wyróżnione zostały projekty Moniki Madaj i Elżbiety Kumorek. Gratulujemy!

Projekt aranzacji tarasu - Monika Madaj Monika Madaj

Monika Madaj, zanim trafiła na kurs projektowania wnętrz Creatora, ukończyła Europejską Akademię Sztuk w Warszawie na wydziale grafiki komputerowej i równolegle uczestniczyła w  zajęciach Międzynarodowej Szkoły Charakteryzacji Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej Pani Marii Ewy Dziewulskiej.

- Prawie od dziewięciu lat zajmuję się wizażem oraz stylizacją. Projektowanie wnętrz to moja druga pasja, która towarzyszyła mi w zasadzie już od czasu studiów - mówi Monika Madaj. - Namiętnie aranżowałam mieszkania i domy mojej rodziny i znajomych. Wreszcie przyszło największe wyzwanie czyli projekt od podstaw własnego domu.

- Realizując to przedsięwzięcie, starałam się nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter i duszę, pamiętając jednocześnie o wspólnych i indywidualnych potrzebach jego mieszkańców, czyli mojej rodziny. Kiedy po raz kolejny usłyszałam pytanie o nazwisko projektanta mojego domu, zadecydowałam, że moją pasję powinnam zamienić w realizację aspiracji zawodowych - podsumowuje projektantka.

Projekt łazienki - Elżbieta Kumorek Elżbieta Kumorek

- Przez kilkanaście lat pracowałam jako projektant tkanin meblowych i samochodowych - mówi o sobie Elżbieta Kumorek, absolwentka zielonogórskiego PLSP. - Od jakiegoś czasu projektuję i wykonuje również dekoracje ścienne. Projektowanie i wizualizacje wnętrz to moja nowa pasja.

Patronat Czas na WnętrzeNajbliższe terminy kursów projektowania wnętrz Creator

Warszawa

  • Kurs kreacji wnętrz - stylizacja wnętrz - od 10 maja 2014 (daty spotkań: 10, 11, 24, 25 maja, 7, 8 czerwca),
  • Projektowanie wnętrz - od 31 maja 2014 (daty spotkań: 31 maja, 1, 7, 8, 21, 22, 28, 29 czerwca, 12, 13 lipca) zapytaj o promocję wcześniej-taniej

Wrocław, Kraków - kolejne terminy już wkrótce.

Informacje o kursie i zapisy:

Creator - kursy projektowania wnętrz

e-mail: biuro@creator.net.pl
tel.: 022 759 16 02, 0 504 222 373
faks: 022 759 16 02