Lubicie rękodzieło i dobre wzornictwo? Papier Kamień Nożyce - Krakowskie Targi Dobrego Wnętrza to pierwsze z cyklu wydarzeń, mających na celu promowanie szeroko pojętej twórczości.

Krakowskie Targi Dobrego Wnętrza są adresowane do osób ceniących dobre wzornictwo i ciekawe rozwiązania we wnętrzach, a także do tych, którzy chcą wspierać polskie rękodzieło i niewielkie inicjatywy młodych projektantów.

Na krakowskich targach będzie można obejrzeć i kupić prace kilkudziesięciu wystawców. Swoje projekty pokażą między innymi: To Do Product Design, Natural Born Design, A&A Bath, Klakier, Miejsce Sklep, Renament, Mimo, Projekt Stołek, projektanci ekologiczni skupieni w Dizajneko i wielu innych.

Archicadownia i BIM Point zaprezentują możliwości modelowania 3D w projektowaniu wnętrz, a Świetlica Architekta przygotuje warsztaty z tworzenia makiet dla najmłodszych. Przewidziano również konkursy z nagrodami dla wystawców i odwiedzających.

Pierwsza edycja targów Papier Kamień Nożyce odbędzie się w sobotę 17 maja 2014 r. w zabytkowej Hali Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego "SOKÓŁ", położonej w samym centrum Krakowa, tuż obok Błoń i Muzeum Narodowego, przy ulicy Piłsudskiego 27. Trwać będzie od godziny 11.00 do 20.00. Wstęp wolny!

Więcej informacji: www.papierkamiennozyce.com.pl oraz na Facebooku