Zmywarka nie jest gwiazdą kuchni, powinna raczej wtopić się w tło i robić swoje. Takie właśnie są nowe zmywarki Amica Integra - idealnie dopasują się do wystroju każdej kuchni i stworzą spójną estetyczną całość z pozostałymi urządzeniami AGD marki Amica.

Nowe zmywarki Integra są przede wszystkim ekologiczne, a więc: efektywne, ciche i oszczędne. Doskonale umyją nawet 14 kompletów naczyń, po cichu i zużywając przy tym niewiele wody i prądu. To zasługa szeregu inteligentnych rozwiązań:

  • Silnik Logic Drive  - trwały i tak cichy, że zmywarki Amica Integra można z powodzeniem montować w kuchniach otwartych na salon.
  • Maxi Space 3 - trzeci kosz na sztućce zbudowany z mobilnych modułów ułatwia układanie i wyjmowanie sztućców, a także pozwala zwiększyć pojemność zmywarki do 14 kompletów naczyń.
  • Zmywanie w trzech wymiarach (3D) - trzecie ramię natryskowe zwiększa skuteczność zmywania naczyń, docierając do każdego zakamarka.
  • Klasa efektywności energetycznej A+++ gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej, zużycie wody wynosi zaledwie 8,5 litra na jeden cykl, a system Hot Air Drying zapewnia najwyższą klasę efektywności suszenia.

W parze z nowoczesnymi technologiami idzie nowoczesny design. Nowe zmywarki Amica Integra mają minimalistyczne, estetyczne obudowy, a gdy otworzymy drzwi - automatycznie zapala się wewnętrzne oświetlenie LED. Wyświetlacz tekstowy LCD przeprowadzi nas przez dziewięć programów i dziewięć temperatur zmywania... chyba że wybierzemy program Auto, który dzięki elektronicznemu sensorowi zabrudzenia wody, sam dostosuje ilość wody i temperaturę do zabrudzenia naczyń.

źródło i zdjęcie: Amica