Już w sobotę 10 maja 2014 roku zaczyna się kurs stylizacji wnętrz pt. Kreacja wnętrza. To w tej chwili jedyny taki kurs w ofercie CREATORa. Zapisy trwają!

Patronat Czas na WnętrzeTen jedyny w swoim rodzaju kurs stylizacji wnętrz przeznaczony jest zarówno dla osób, które pasjonują się tematyką wnętrzarską hobbystycznie, jak i dla tych, którzy pragną zawodowo zająć się tworzeniem i realizacją designerskich stylizacji z wykorzystaniem najlepszego wzornictwa.

- Jesteśmy jedyną firmą, która oferuje możliwość spotkania się z tak dużą grupą najlepszych profesjonalistów w Polsce; stylistami i projektantami wnętrz, wzornictwa użytkowego, przemysłowego i nowoczesnego designu, zdobywcami wielu nagród i wyróżnień - przekonuje Małgorzata Stawińska, właścicielka CREATOR-a. - Do współpracy zaprosiliśmy też stylistki wykonujące na co dzień sesje do magazynów wnętrzarskich.

Kurs kreacji - Stylizacja wnętrza to nie tylko wykłady i prezentacje multimedialne oraz ćwiczenia i warsztaty. W ramach kursu, można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez najlepszych polskich projektantów form przemysłowych. Zajęcia te uczą praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy przy kreowaniu designerskich elementów wyposażenia wnętrz, jak np.: tworzenie lamp, czy dekorowanie ceramiki, oczywiście pod czujnym okiem profesjonalistów. Wszystkie potrzebne materiały są w cenie kursu, a stworzone własnoręcznie przedmioty stają się własnością Kursanta.

Zajęcia odbywają się w różnych designerskich wnętrzach: w salonie BoConcept, w showroomie Luminosfera i w apartamentach pokazowych Woronicza QBIK. Zwieńczeniem jest przygotowanie autorskiej stylizacji planu zdjęciowego o określonym stylu, funkcji i estetyce. Plany zdjęciowe są przygotowywane w oparciu o kanony i standardy sesji zdjęciowych do najlepszych magazynów wnętrzarskich.

Kurs odbywa się w Warszawie, w weekendy (soboty i niedziele), w godz.: 9.30-16.00. Pierwsze zajęcia już 10 maja 2014 roku. Zapisy trwają!

Szczegółowe informacje nt. Kursu kreacji - Stylizacja wnętrza na stronie www.creator.net.pl.

źródło i zdjęcia: CREATOR