Już 1 maja 2014 nastąpi oficjalne rusza nowy sklep internetowy z drewnianymi meblami, do jadalni oczywiście. Co w nim znajdziemy?

Sklep internetowy TABLES.pl, jak sama nazwa wskazuje, oferował będzie stoły. A ponieważ na stole meblowanie jadalni się nie kończy, znajdziemy w nim także komody, witryny i kredensy. Wszystko wykonane z naturalnego drewna bukowego w różnych opcjach wykończenia i wybarwienia, dębowego oraz jesionowego.

Producent zadbał o to, abyśmy w jednym sklepie - TABLES.pl - mogli kompleksowo urządzić jadalnię, dlatego meble dostępne są w spójnych stylistycznie kolekcjach. Dzięki temu wymarzoną jadalnię umeblujemy, nie wstając nawet od komputera.

TABLES.pl - drewniane stoły dla każdego

Oferowane przez TABLES.pl stoły są utrzymane w różnorodnej stylistyce, ale wszystkie bez wyjątku zaprojektowano i wykonano bez kompromisów, tak, aby były to meble najwyższej jakości, przy których każdy zasiądzie z przyjemnością.

Obok prostych w konstrukcji stołów nierozkładanych w sklepie TABLES.pl znajdziemy stoły rozsuwane i rozkładane, idealne do prawdziwych biesiad przy stole. Starannie opracowane mechanizmy pozwalają powiększyć blat szybko i bez wysiłku, nawet kiedy niespodziewanie odwiedzą nas znajomi. Na stronie każdego stołu znajdziemy animacje prezentujące sposób rozkładania, a schemat ustawienia krzeseł pozwoli określić, ile osób wygodnie zasiądzie przy naszym stole.

Kredensy, witryny, komody z TABLES.pl

Jadalnia to nie tylko piękny stół i wygodne krzesła. Powinno się w niej znaleźć także miejsce na przechowywanie. Nowoczesne witryny i kredensy nie przypominają tych z dawnych lat, które jeszcze czasem można spotkać w domu babci, choć dość mocno, stylistycznie i funkcjonalnie do nich nawiązują. Dzięki temu wprowadzają do wnętrz wyjątkowy klimat. Przeszklone drzwi witryny czy kredensu to wciąż idealne miejsce by wyeksponować piękny serwis. Natomiast dzięki praktycznym komodom obrusy, serwetki, sztućce, słowem - wszystko, co w jadalni chcemy mieć pod ręką - będą zawsze na swoim miejscu.

źródło i zdjęcia: TABLES.pl