Chodzi Ci po głowie wzór, który świetnie pasowałby na pościel, poduszki albo zasłony? W CottonBee.pl zamówisz tkaniny drukowane z wzorami własnego pomysłu. Choćby i na jedną poszewkę!

CottonBee.pl to pierwsza w Polsce drukarnia tkanin, w której możesz zamówić materiał z wymyślonym przez siebie wzorem. I to nawet w niewielkiej ilości. Potrzebujesz metr tkaniny drukowanej na poduszki - nie ma sprawy! 

Intuicyjny kreator na stronie CottonBee.pl pomoże Ci przemienić Twoją wizję w projekt tkaniny. Potem wystarczy określić wielkość zamówienia, np. 2 m, by po tygodniu odebrać paczkę z wydrukowanym materiałem i usiąść do szycia wymarzonej sukienki, poduszek czy zasłon. Aby mieć pewność, że będzie wyglądał dokładnie tak, jak to sobie wymarzyłeś, możesz zamówić próbnik tkanin oraz zadrukowane próbki z własnym wzorem.

Desenie drukowane są na bawełnianych tkaninach o różnej gramaturze i splocie, do wyboru są m. in. kreton, gęsto tkana popelina, satyna o atłasowym splocie, delikatny woal, gabardyna i płótno o fakturze lnu. Wszystkie tkaniny i pigmenty mają certyfikaty potwierdzające, że nie zawierają szkodliwych związków chemicznych. Nadruki są utrwalane przy wykorzystaniu wysokiej temperatury, więc nie musimy się martwić o ich trwałość.

Uruchomienie drukarni to zaledwie początek. - Chcemy umożliwić dalszy przepływ tej pozytywnej energii - deklarują twórcy CottonBee.pl - Obecnie pracujemy nad stworzeniem funkcjonalności, która pozwoli projektantom na udostępnianie własnych wzorów innym użytkownikom w zamian za prowizję od zrealizowanego zamówienia. Mamy wielu utalentowanych ludzi, trzeba pomóc im się spotkać, by mogli swoje talenty dalej rozwijać!

źródło: CottonBee.pl
zdjęcia: Szymon Kobusiński