Znawcy feng-shui zalecają proste umeblowanie sypialni, bo minimalistyczne wnętrze sprzyja oczyszczeniu umysłu podczas wypoczynku. Najwyraźniej idea ta bliska jest też belgijskim projektantom kolekcji mebli do sypialni Nordic Oak, które właśnie pojawiły się w salonie NAP.

Nowość w salonie NAP w Domotece to kwintesencja skandynawskiego stylu - prostota, oszczędność formy i szlachetne, naturalne materiały. Surowy i minimalistyczny styl jest obecnie bardzo lubiany zarówno przez polskich architektów, jak i klientów. Drewniane meble do sypialni Nordic Oak belgijskiej firmy Ethnicraft zbudowane z prostych, geometrycznych brył o ostrych liniach powinny więc przypaść im do gustu.

Wszystkie elementy kompletu mebli do sypialni Nordic Oak są wykonane z naturalnego,  wytrzymałego litego dębu w pięknym kolorze. Łóżko ma nietapicerowane, proste wezgłowie. Do niego dobierzemy minimalistyczne szafki nocne z wnęką i szufladą. Kolekcję uzupełniają: trzydrzwiowa komoda z wnęką oraz pojemna szafa wyposażona w uchwyt na wieszaki, regulowaną półkę, a także dolną wnękę idealnie pasującą na buty.

W salonie NAP w Domotece zwolennicy minimalistycznego designu i mebli najwyższej jakości znajdą również inne elementy tej kolekcji, przeznaczone do salonu: ławkę Straight Oak oraz stolik kawowy Duplex Oak z przestronną wnęką o podwyższonej krawędzi blatu.

źródło i zdjęcia: Domoteka