Na Warsaw Build 2014 każdy kto buduje - począwszy od architekta i projektanta wnętrz, poprzez dewelopera i inwestora, aż po wykonawcę, montażystę i inżyniera - znajdzie coś dla siebie. największe warszawskie targi budowlane już we wrześniu!

Patronat Czas na WnętrzeDyskusje i panele o architekturze oraz urbanistyce, konferencja o budownictwie energooszczędnym na polskim rynku, a także ekspozycja "Nowoczesna Łazienka" w ramach Mazowieckich Zawodów Płytkarzy i punkty konsultacyjne Zrzeszenia Montażystów Stolarki i Agencji Rozwoju Mazowsza to tylko część tego, co będzie się działo w dniach 18-20 września 2014 w warszawskim Expo XXI.

 - Zapraszamy serdecznie wszystkich związanych z branżą budowlaną: architektów, wykonawców, inwestorów, właścicieli firm i innych specjalistów - mówi Anna Rabiej z firmy Lentewenc, organizatora imprezy. - Trzeciego dnia drzwi Warsaw Build będą otwarte również dla klientów indywidualnych, których również zachęcamy do odwiedzenia targów.

Targi budowlane Warsaw Build 2014 - konferencje i dyskusje

Pierwszego dnia targów Warsaw Build 2014, w czwartek 18 września, odbędzie się panel "Nowa Urbanistyka po polsku". Dyskutować będziemy o tym, jak powinniśmy wcielać w życie założenia nowej urbanistyki zorientowanej na społeczność lokalną i jakie są trendy w tej dziedzinie. Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim deweloperom, inwestorom, urbanistom i architektom.

Z kolei w piątek 19 września planowana jest konferencja "Efektywność energetyczna w budownictwie - wyzwania i szanse dla Polski", która zainteresować powinna przede wszystkim  władze regionalne, spółdzielnie i stowarzyszenia. Spotkanie ma na celu ułatwienie podmiotom działającym w branży budowlanej oraz energetycznej nawiązania relacji handlowych, umożliwienie promocji własnych produktów i usług, a także zdobycie wiedzy o trendach, wyzwaniach i możliwościach rozwoju tego sektora w Polsce. Jest to również okazja do spotkania najważniejszych decydentów odpowiedzialnych za budownictwo i energetykę.

Swój udział wstępnie potwierdzili m.in. wiceminister infrastruktury i rozwoju Janusz Żbik czy poseł Waldemar Pawlak, były premier i minister gospodarki. Za zamkniętymi drzwiami opowiedzą o tym, jak kształtuje się w Polsce rynek budownictwa energooszczędnego, jak efektywność energetyczna wpływa na polską gospodarkę, czy też jakiego wsparcia dla budownictwa energooszczędnego udziela Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

W sobotę 20 września podczas konferencji "Jak konkurować na rynku globalnym? - doświadczenia polskich firm" organizowanej przez Fundację "Pomyśl o przyszłości" swoimi doświadczeniami i przemyśleniami podzielą się przedstawiciele polskich firm, które osiągnęły sukces na rynku międzynarodowym.

Targi budowlane Warsaw Build 2014 - co jeszcze w programie?

Przez cały czas trwania targów budowlanych będzie można kibicować uczestnikom Mazowieckich Zawodów Płytkarzy, obejrzeć pokazy montażu oraz ekspozycję "Nowoczesna Łazienka". Z kolei III Ogólnopolskiemu Piknikowi Montażystów towarzyszyć będą pokazy montażu drzwi wejściowych i zewnętrznych oraz szkolenia teoretyczne. Przez wszystkie dni Warsaw Build Zrzeszenie Montażystów Stolarki będzie oferowało porady dotyczące montażu stolarki.

- Cieszy mnie to, że nasze targi budzą zainteresowanie licznych organizacji, firm i instytucji, które angażują się we współtworzenie z nami programu wydarzeń specjalnych. Chcemy, by targi Warsaw Build były okazją nie tylko do nawiązywania biznesowych kontaktów, ale także platformą oferującą zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności z różnych segmentów budownictwa i architektury - dodaje Anna Rabiej.

Dowiedz się więcej o możliwości uczestniczenia na: www.warsawbuild.pl
Kontakt: build@lentewenc.pl