Chcesz, żeby w Twojej kuchni zapanował styl retro? Już we czwartek w serwisie zakupowym Milvai pojawią się inspirowane przeszłością akcesoria kuchenne. Nie przegap!

Wprawdzie nowoczesny minimalizm nie wychodzi z mody, ale na powrót doceniamy także urodę stylu retro. Bo któż zdoła się oprzeć atmosferze babcinej kuchni - przepełnionej aromatem cynamonowych ciasteczek, serdecznym ciepłem i pięknymi przedmiotami z duszą...

Już we czwartek 24 lipca 2014 r. w serwisie zakupowym Milvai pojawi się nowa kolekcja akcesoriów kuchennych w stylu retro. Wśród nich znajdziemy utrzymane w delikatnych, pastelowych kolorach propozycje cenionej brytyjskiej projektantki Katie Alice, m.in. zestaw 5 noży kuchennych z uchwytami w modnym w tym sezonie kolorze pastelowego błękitu czy stylową wagę kuchenną, mechaniczną nie elektroniczną, więc działającą bez żadnych baterii. Jak za dawnych lat!

Także pastelowe patelnie, puszki na kawę, herbatę i cukier albo urocze sztućce z trzonkami w kropeczki od Katie Alice będą śliczną ozdobą kuchni.

Zresztą, dodatki w stylu retro sprawdzą się nie tylko w stylowym czy rustykalnym wnętrzu. Neutralnej, nowoczesnej kuchni ciepła i indywidualności dodadzą nawiązujące do stylu vintage blaszane puszki i tace albo gadżety w pastelowych kolorach, takie jak elektryczny młynek do soli lub pieprzu.

Miłośnikom klaski natomiast do gustu przypadnie stylowa porcelana Ann-Marie - filiżanki, kubki, czajnik czy zestaw do mleka i cukru.

źródło i zdjęcia: Milvai.pl